Kosmetyka twarzy admin

Kosmetyka twarzy

Utrzymanie pięknej, zdrowej skóry twarzy wymaga dokładnego oczyszczania i regularnego złuszczania martwego naskórka. W naszym salonie wykonujemy wysokiej jakości zabiegi kosmetyczne na twarz, takie jak np. oczyszczanie manualne, darsonwalizacja, nakładanie masek na twarz oraz peelingi kawitacyjne. Ponadto, aby odpowiednio dobrać zabieg do rodzaju skóry, prowadzimy profesjonalne konsultacje połączone z analizą skóry.

Darsonwalizacja, którą wykonujemy w 2k to technika kosmetyczna wykorzystująca prądy o wysokiej częstotliwości i antybakteryjny ozon. Jest szczególnie polecana dla skóry skłonnej do niedoskonałości i z rozszerzonymi porami. Pozwala na zwężenie porów, wpływa pozytywnie na usuwanie przebarwień i poprawienie elastyczności skóry, a także niweluje zaskórniki i ogranicza produkcję sebum. Zabieg ten nie powoduje podrażnień skóry i może być bezpiecznie łączony z innymi metodami pielęgnacji twarzy.

Peeling kawitacyjny to z kolei zabieg, który proponujemy jako alternatywę dla tradycyjnego peelingu. Ten mało inwazyjny zabieg pozwala pozbyć się zrogowaciałego naskórka na twarzy dzięki zjawisku kawitacji, czyli powstawaniu mikropęcherzyków pod wpływem obniżonego ciśnienia. Technika peelingu kawitacyjnego wykorzystuje ultradźwięki, które są odpowiednie nawet dla cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Zabieg wspaniale radzi sobie w oczyszczaniu skóry trądzikowej, także z zaskórnikami i wągrami. Pomaga rozświetlić skórę suchą i zmęczoną, a także reguluje wydzielanie sebum u osób ze skórą tłustą lub mieszaną. Stosowany regularnie doskonale radzi sobie w walce z przebarwieniami. Polecany jest dla każdego rodzaju skóry, a stosowany z innymi zabiegami kosmetycznymi wpłynie pozytywnie na ich efekty.

Kosmetyka twarzy - Cennik

To konsultacja podczas której kosmetolog przeprowadza wywiad z klientem, poruszając wszystkie kwestie mające wpływ na stan skóry. Po rozmowie specjalista ocenia stan skóry i doradza pielęgnację domową oraz zabiegi mające na celu poprawę jej kondycji.
Jego zadaniem jest pozbycie się martwego naskórka z twarzy. Tutaj zachodzi to podczas zjawiska kawitacji, czyli szybkiej przemiany cieczy w gaz pod wpływem ciśnienia oraz delikatnych ultradźwięków. Zabieg jest bardzo delikatny, a wykonywany jest przy pomocy specjalnego urządzenia.
Polega na wprowadzeniu w głąb skóry substancji czynnych za pomocą urządzenia emitującego ultradźwięki.
Jego zadaniem jest pozbycie się martwego naskórka z twarzy. Tutaj zachodzi to podczas zjawiska kawitacji, czyli szybkiej przemiany cieczy w gaz pod wpływem ciśnienia oraz delikatnych ultradźwięków. Zabieg jest bardzo delikatny, a wykonywany jest przy pomocy specjalnego urządzenia