Pielęgnacja dłoni i stóp admin

Pielęgnacja dłoni i stóp

Estetyczne, wypielęgnowane dłonie i stopy to jeden z nieodzownych elementów zadbanego wyglądu. Starannie wykonany manicure i pedicure, dodaje klasy oraz stanowi to, co sprawia, że wizerunek jest kompletny i spójny. Uzupełnia też pozostałe elementy stylizacji, takie jak: elegancki ubiór, stylowe dodatki oraz fryzura. Dlatego o stopy i dłonie należy dbać na co dzień, i aby były zachwycające warto powierzyć troskę o nie specjaliście.

Studio Urody 2k to miejsce, w którym mogą skorzystać Państwo z niezwykle szerokiej oferty zabiegów z zakresu z pielęgnacji oraz stylizacji paznokci. Należą do nich m.in: tytanowy, hybrydowy lub japoński manicure oraz pedicure paznokci. Ponadto manicure i pedicure w wersji klasycznej wraz z nałożeniem odżywki, a także zabiegi przedłużania płytki paznokcia tytanem na szablonie lub też za pomocą żelu. W naszym salonie usuwamy również z paznokci tytan lub hybrydę, uzupełniamy żel lub naprawimy uszkodzony paznokieć. Z kolei osoby, które marzą o tym, aby mieć na paznokciach małe dzieła sztuki, z pewnością zainteresuje możliwość wykonania fantazyjnego zdobienia paznokci. Dla Klientów, którzy chcą poprawić kondycję skóry dłoni proponujemy zabieg parafinowy, który doskonale nawilża i odżywia skórę, wzmacniając jednocześnie jej naturalną barierę ochronną. W trosce o Państwa stopy w naszej ofercie zabiegów umieściliśmy pedicure SPA z hybrydą, który obejmuje nie tylko malowanie paznokci lakierem hybrydowym, ale także pielęgnację podeszwy stóp i paznokci oraz  peeling i maskę.

Zapraszając do skorzystania z naszych usług jesteśmy zobowiązani podkreślić, że wszystkie wspomniane zabiegi wykonywane są w pełni profesjonalnie, pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z zakresu kosmetologii.

Pielęgnacja dłoni, manicure - Cennik

Polega na nadaniu dłoniom estetycznego wyglądu poprzez odsunięcie i wycięcie skórek, nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu oraz pomalowanie ich witaminową odżywką.
To zabieg, którego celem jest nadanie estetycznego wyglądu męskim dłoniom. Polega na usunięciu skórek wokół paznokcia, nadaniu mu kształtu oraz nałożeniu na jego płytkę witaminowej odżywki. Manicure męski jest coraz bardziej popularnym zabiegiem, a zadbane dłonie symbolem zorganizowanych i pewnych siebie mężczyzn. Zabieg nadaje dłoniom zdrowy wygląd, a w trakcie jego trwania pozwala się odprężyć.
To zabieg odżywczy nadający paznokciom zdrowy, zadbany wygląd. Polega na zmatowieniu płytki paznokcia i wcieraniu w nią odżywczej pasty. Na koniec wcierany jest specjalny puder zapewniający nabłyszczenie paznokci. W usługę wchodzi przygotowanie paznokcia, czyli wycięcie skórek + nadanie kształtu płytce.
Manicure hybrydowy jest podobny do manicure tradycyjnego, ale znacznie różni się trwałością. Polega na warstwowym nałożeniu na paznokieć bazy, lakieru kolorowego oraz topu, z tą różnicą, że każdą z warstw utwardza się w lampie UV lub UV LED, dzięki czemu manicure zyskuje bardzo dużą trwałość. Manicure wykonany tą metodą charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz blaskiem, który nie wyciera się podczas noszenia. Po wykonaniu tego rodzaju stylizacji można od razu przystąpić do codziennych czynności, bez obaw o uszkodzenia paznokci. W usługę manicure hybrydowego wchodzi przygotowanie płytki paznokcia, czyli wycięcie skórek + nadanie kształtu płytce.
Manicure tytanowy powstaje w wyjątkowy sposób i łączy piękny wygląd z pielęgnacją paznokcia oraz niezwykłą trwałością. Do wykonania tego rodzaju manicure wykorzystuje się preparaty płynne oraz proszkowe, natomiast żaden z etapów nie wymaga użycia lampy UV.Preparaty używane do manicure tytanowego, zawierają duże ilości witaminy A,D,E,B,B5 oraz wapń, dzięki czemu wzmacnia on paznokcie. Witaminy A,D, i B wzmacniają kondycję płytki zaś witamina E zapobiega jej żółknięciu. Z kolei wapń chroni paznokcie przed łamaniem oraz rozwarstwianiem. Już po drugim zabiegu manicure tytanowego paznokcie są widocznie zdrowsze i odżywione. W usługę manicure tytanowego wchodzi przygotowanie płytki paznokcia, czyli wycięcie skórek + nadanie kształtu płytce.
Manicure tytanowy powstaje w wyjątkowy sposób i łączy piękny wygląd z pielęgnacją paznokcia oraz niezwykłą trwałością. Do wykonania tego rodzaju manicure wykorzystuje się preparaty płynne oraz proszkowe, natomiast żaden z etapów nie wymaga użycia lampy UV. W usługę manicure tytanowego wchodzi przygotowanie płytki paznokcia, czyli wycięcie skórek + nadanie kształtu płytce.
Manicure tytanowy powstaje w wyjątkowy sposób i łączy piękny wygląd z pielęgnacją paznokcia oraz niezwykłą trwałością. Do wykonania tego rodzaju manicure wykorzystuje się preparaty płynne oraz proszkowe, natomiast żaden z etapów nie wymaga użycia lampy UV. W usługę wchodzi zdjęcie poprzedniej stylizacji manicure tytanowego + wycięcie skórek + nadanie kształtu płytce.
Manicure tytanowy powstaje w wyjątkowy sposób i łączy piękny wygląd z pielęgnacją paznokcia oraz niezwykłą trwałością. Do wykonania tego rodzaju manicure wykorzystuje się preparaty płynne oraz proszkowe, natomiast żaden z etapów nie wymaga użycia lampy UV. W usługę wchodzi zdjęcie poprzedniej stylizacji manicure tytanowego, wykonanego w innym salonie. + wycięcie skórek + nadanie kształtu płytce.
Ta metoda zapewnia niezwykłą trwałość manicure oraz jest łagodna dla płytki paznokcia. Przedłużanie paznokci tytanem różni się od tradycyjnego wykorzystanymi produktami. Na początku skórki zostają wycięte, a paznokciowi nadaje się odpowiedni kształt. Kolejnym etapem jest podłożenie pod paznokieć szablonu, czyli specjalnej sztywnej tektury o odpowiednim kształcie. Po jej dopasowaniu paznokieć i część szablonu są malowane płynnym preparatem i posypywane pudrem tytanowym. Ta czynność powtarzana jest kilka razy. Następnie szablon jest usuwany spod paznokcia, płytce nadaje się odpowiedni kształt i przystępuje do stylizacji. Pierwszym etapem tego rodzaju manicure jest nałożenie płynnej bazy na paznokieć, po czym aplikuje się na nią puder bazowy. Aplikacja pudru polega na zanurzeniu paznokcia pokrytego lakierem bazowym w pojemniku z pudrem. Kolejne kroki wyglądają bardzo podobnie, nakładana jest płynna baza, a następnie proszek w wybranym kolorze. Ostatnim etapem jest delikatne opiłowanie pilniczkiem wierzchniej warstwy w celu jej wygładzenia, a na koniec aplikowany jest błyszczący top.
Ta metoda zapewnia niezwykłą trwałość manicure oraz jest łagodna dla płytki paznokcia.Przedłużanie paznokci tytanem różni się od tradycyjnego wykorzystanymi produktami. Na początku skórki zostają wycięte, a paznokciowi nadaje się odpowiedni kształt. Kolejnym etapem jest podłożenie pod paznokieć szablonu, czyli specjalnej sztywnej tektury o odpowiednim kształcie. Po jej dopasowaniu paznokieć i częśc szablonu są malowane płynnym preparatem i posypywane pudrem tytanowym. Ta czynność powtarzana jest kilka razy. Następnie szablon jest usuwany spod paznokcia, płytce nadaje się odpowiedni kształt i przystępuje do stylizacji. Pierwszym etapem manicure tytanowego jest nałożenie płynnej bazy na paznokieć, po czym aplikuje się na nią puder bazowy. Aplikacja pudru polega na zanurzeniu paznokcia pokrytego lakierem bazowym w pojemniku z pudrem. Kolejne kroki wyglądają bardzo podobnie, nakładana jest płynna baza, a następnie proszek w wybranym kolorze. Ostatnim etapem jest delikatne opiłowanie pilniczkiem wierzchniej warstwy w celu jej wygładzenia, a na koniec aplikowany jest błyszczący top.
Przedłużanie tą metodą polega przedłużeniu paznokcia plastycznym żelem, dzięki któremu nawet osoba z bardzo krótkimi paznokciami może w ciągu jednego dnia zyskać wymarzoną długość płytki. Całość utwardzana jest w lampie UV lub UV LED, a następnie wykonywany jest manicure hybrydowy.Polega on na warstwowym nałożeniu na paznokieć bazy, lakieru kolorowego oraz topu, a każdą z warstw utwardza się w lampie UV lub UV LED, dzięki czemu manicure zyskuje bardzo dużą trwałość. Po wykonaniu tego rodzaju stylizacji można od razu przystąpić do codziennych czynności, bez obaw o uszkodzenia paznokci. W usługę wchodzi przygotowanie płytki paznokcia, czyli wycięcie skórek + nadanie kształtu płytce + przedłużenie + manicure hybrydowy.
Usługa polega na uzupełnieniu poprzedniej stylizacji żelowej. Całość utwardzana jest w lampie UV lub UV LED, a następnie wykonywany jest manicure hybrydowy.Polega on na warstwowym nałożeniu na paznokieć bazy, lakieru kolorowego oraz topu, a każdą z warstw utwardza się w lampie UV lub UV LED, dzięki czemu manicure zyskuje bardzo dużą trwałość. Po wykonaniu tego rodzaju stylizacji można od razu przystąpić do codziennych czynności, bez obaw o uszkodzenia paznokci. W usługę wchodzi uzupełnienie + manicure hybrydowy.
Dodatkowe zdobienia paznokci to malowane ręcznie wzory, drobne aplikacje np. kryształki, naklejki, pudry i oraz folie.
To rekonstrukcja paznokcia na szablonie, może być wykonana za pomocą żelu lub pudru tytanowego. Dzięki możliwości odbudowy nie trzeba czekać aż uszkodzony paznokieć odrośnie.
Usunięcie manicure tytanowego lub hybrydowego bez kolejnej stylizacji. Manicure hybrydowy usuwany jest z wykorzystaniem frezarki oraz acetonu. Manicure tytanowy usuwa się poprzez moczenie paznokci w specjalnym preparacie z dodatkiem olejku.
Zabieg parafinowy dłoni jest polecany szczególnie dla suchej i spierzchniętej skóry dłoni. Pierwszym etapem zabiegu jest pozbycie się martwego naskórka przy pomocy peelingu cukrowego, następnie na dłonie nakładane jest odżywcze serum, po czym dłonie zanurzane są w ciepłej parafinie. Na dłonie zakładana jest folia, a następnie rękawiczki. Po skończonym zabiegu skóra jest nawilżona, napięta i miękka.

Pielęgnacja stóp, pedicure - Cennik

Polega na nadaniu stopom estetycznego wyglądu. Wykonywany jest peeling stóp oraz opcjonalnie usuwane są zrogowacenia na piętach. Przy paznokciach odsuwane oraz wycinane są skórki, paznokciom nadaje się odpowiedni kształt poprzez spiłowaniae pilniczkiem, a na koniec na płytkę paznokcia nakładana jest odżywka witaminowa.
To zabieg, którego celem jest nadanie schludnego wyglądu męskim stopom. Polega na usunięciu ze stóp martwego naskórka poprzez wykonanie peelingu oraz usunięciu zrogowaceń. Skórki wokół paznokci są wycinane, paznokciom nadaje się odpowiedni kształt, a na koniec maluje je witaminową odżywką. Po takim zabiegu skóra na stopach jest naturalnie miękka, nawilżona i wygląda zdrowo. Zabieg poprawia wygląd, a w trakcie jego trwania pozwala się odprężyć.
To zabieg odżywczy nadający paznokciom zdrowy, zadbany wygląd. Polega na zmatowieniu płytki paznokcia i wcieraniu w nią odżywczej pasty. Na koniec wcierany jest specjalny puder zapewniający nabłyszczenie paznokci.
Pedicure z hybrydą zawiera pielęgnację podeszwy stóp, przygotowanie stóp do pedicure, czyli skrócenie paznokci i nadanie im odpowiedniego kształtu, odsunięcie lub wycięcie skórek, a następnie malowanie lakierem hybrydowym. Aby stopy pięknie prezentowały się w letnim obuwiu warto o nie dbać cały rok. Regularny pedicure dobrze wpływa stan skóry stóp oraz zapewnia stopom komfort na co dzień, a do tego świetnie wygląda.
Pedicure SPA to zabieg pielęgnacyjny stóp. Zawiera pielęgnację podeszwy stóp, skrócenie paznokci i nadanie im odpowiedniego kształtu, odsunięcie lub wycięcie skórek, a następnie malowanie lakierem hybrydowym. Po aplikacji lakieru wykonywany jest peeling oraz nakładana odżywcza maska na stopy. Kryształki cukru oraz soli bogate w makro i mikroelementy w połączeniu z naturalnymi drobinkami z pestek moreli, łupin orzecha włoskiego, migdałowca tworzą doskonałą kombinację preparatu złuszczającego. Dzięki obecności masła shea, gliceryny roślinnej intensywnie nawilżają skórę dłoni i stóp. Preparat zawiera kompleks witaminowy oraz kwasy omega, które charakteryzują się obfitością substancji odżywczych, skutecznie zwalczają działanie wolnych rodników oraz spowalniają proces starzenia się skóry.