Pielęgnacja dłoni i stóp admin

Pielęgnacja dłoni i stóp

Estetyczne, wypielęgnowane dłonie i stopy to jeden z nieodzownych elementów zadbanego wyglądu. Starannie wykonany manicure i pedicure, dodaje klasy oraz stanowi to, co sprawia, że wizerunek jest kompletny i spójny. Uzupełnia też pozostałe elementy stylizacji, takie jak: elegancki ubiór, stylowe dodatki oraz fryzura. Dlatego o stopy i dłonie należy dbać na co dzień, i aby były zachwycające warto powierzyć troskę o nie specjaliście.

Studio Urody 2k to miejsce, w którym mogą skorzystać Państwo z niezwykle szerokiej oferty zabiegów z zakresu z pielęgnacji oraz stylizacji paznokci. Należą do nich m.in: tytanowy, hybrydowy lub japoński manicure oraz pedicure paznokci. Ponadto manicure i pedicure w wersji klasycznej wraz z nałożeniem odżywki, a także zabiegi przedłużania płytki paznokcia tytanem na szablonie lub też za pomocą żelu. W naszym salonie usuwamy również z paznokci tytan lub hybrydę, uzupełniamy żel lub naprawimy uszkodzony paznokieć. Z kolei osoby, które marzą o tym, aby mieć na paznokciach małe dzieła sztuki, z pewnością zainteresuje możliwość wykonania fantazyjnego zdobienia paznokci. Dla Klientów, którzy chcą poprawić kondycję skóry dłoni proponujemy zabieg parafinowy, który doskonale nawilża i odżywia skórę, wzmacniając jednocześnie jej naturalną barierę ochronną. W trosce o Państwa stopy w naszej ofercie zabiegów umieściliśmy pedicure SPA z hybrydą, który obejmuje nie tylko malowanie paznokci lakierem hybrydowym, ale także pielęgnację podeszwy stóp i paznokci oraz  peeling i maskę.

Zapraszając do skorzystania z naszych usług jesteśmy zobowiązani podkreślić, że wszystkie wspomniane zabiegi wykonywane są w pełni profesjonalnie, pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z zakresu kosmetologii.

Pielęgnacja dłoni, manicure - Cennik

Polega na nadaniu dłoniom estetycznego wyglądu poprzez odsunięcie i wycięcie skórek, nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu oraz pomalowanie ich witaminową odżywką.
To zabieg, którego celem jest nadanie schludnego wyglądu męskim dłoniom. Jest bardzo podobny do klasycznego manicure damskiego, jednak ze względu na grubszą, męską skórę wymaga większego nakładu pracy oraz często użycia innych narzędzi. Polega na usunięciu skórek wokół paznokcia oraz nałożeniu na jego płytkę odżywki.
To zabieg odżywczy nadający paznokciom zdrowy, zadbany wygląd. Polega na zmatowieniu płytki paznokcia i wcieraniu w nią odżywczej pasty. Na koniec wcierany jest specjalny puder zapewniający nabłyszczenie paznokci.
Manicure hybrydowy polega na warstwowym nałożeniu na paznokieć bazy, lakieru kolorowego oraz topu. Każdą z warstw utwardza się w lampie UV.
Manicure tytanowy powstaje w wyjątkowy sposób i łączy piękny wygląd z pielęgnacją płytki paznokcia. Do wykonania tego rodzaju manicure wykorzystuje się preparaty płynne, umożliwiające przyczepienie się kolorowych pudrów, w których klientka “zanurza” paznokcie. Warstwa przyklejonego pyłku jest piłowana pilniczkiem w celu wygładzenia powierzchni, a na koniec aplikowany jest błyszczący top. Żaden z etapów nie wymaga użycia lampy UV.
Przedłużanie paznokci odbywa się przy wykorzystaniu szablonu oraz pudru budującego. Specjalną płynną bazę posypuje się pudrem tytanowym. Przedłużony paznokieć jest trwały, a metoda nie wymaga użycia lampy UV.
Przedłużanie paznokci tą metodą polega na podłożeniu pod paznokieć dopasowanego szablonu oraz pokrycie go oraz paznokcia żelem. Po utwardzeniu przedłużonego paznokcia wykonywany jest manicure hybrydowy.
Dodatkowe zdobienia paznokci to malowane ręcznie wzory, drobne aplikacje np. kryształki, naklejki, pudry i oraz folie.
Zabieg parafinowy dłoni jest polecany szczególnie dla suchej i spierzchniętej skóry dłoni. Pierwszym etapem zabiegu jest pozbycie się martwego naskórka przy pomocy peelingu cukrowego, następnie na dłonie nakładane jest odżywcze serum, po czym dłonie zanurzane są w ciepłej parafinie. Na dłonie zakładana jest folia, a następnie rękawiczki. Po skończonym zabiegu skóra jest nawilżona, napięta i miękka.

Pielęgnacja stóp, pedicure - Cennik

Polega na nadaniu stopom estetycznego wyglądu. Wykonywany jest peeling stóp oraz opcjonalnie usuwane są zrogowacenia na piętach. Przy paznokciach odsuwane oraz wycinane są skórki, paznokciom nadaje się odpowiedni kształt poprzez spiłowaniae pilniczkiem, a na koniec na płytkę paznokcia nakładana jest odżywka witaminowa.
To zabieg, którego celem jest nadanie schludnego wyglądu męskim stopom. Jest bardzo podobny do pedicure damskiego, jednak ze względu na grubszą, męską skórę wymaga często użycia innych narzędzi. Polega na usunięciu ze stóp martwego naskórka poprzez wykonanie peelingu oraz usunięciu zrogowaceń. Skórki wokół paznokci są wycinane, paznokciom nadaje się odpowiedni kształt a na koniec maluje je witaminowa odżywką.
To zabieg odżywczy nadający paznokciom zdrowy, zadbany wygląd. Polega na zmatowieniu płytki paznokcia i wcieraniu w nią odżywczej pasty. Na koniec wcierany jest specjalny puder zapewniający nabłyszczenie paznokci.