Strefa dla mężczyzn admin

Strefa dla mężczyzn

Większość współczesnych mężczyzn przywiązuje ogromną wagę do swojego wyglądu, ceni sobie starannie ostrzyżone włosy oraz zadbane paznokcie, zarówno dłoni, jak i stóp. Studio Urody 2k, to szczególne miejsce w Warszawie, pod względem atmosfery, a przede wszystkim profesjonalnego podejścia. W naszej ofercie posiadamy zabiegi dla Panów m.in. manicure i pedicure oraz strzyżenie męskie.

Wykonane przez nas manicure i pedicure, dodadzą panom pewności siebie, a piękne i zdrowe paznokcie staną się wizytówką każdego zadbanego mężczyzny. Ponadto profesjonalne strzyżenie męskie, zgodne z najnowszymi trendami i oczywiście indywidualnymi potrzebami Klienta podkreśli rysy twarzy i walory męskiej urody. W 2k oferujemy panom nie tylko klasyczne cięcia i układanie fryzur, ale cover, dzięki któremu panowie pozbywają się niechcianych siwych włosów. Takie tonowanie siwizny, to znakomity sposób na odzyskanie młodzieńczego wyglądu i sprawienie, że fryzura staje się piękna, zadbana i odżywiona.

Zapraszając mężczyzn do naszego Studia możemy zagwarantować wykonanie profesjonalnych zabiegów z wykorzystaniem najwyższej jakości preparatów, ale też swobodną, komfortową atmosferę.

Strefa dla mężczyzn - Cennik

To zabieg, którego celem jest nadanie estetycznego wyglądu męskim dłoniom. Polega na usunięciu skórek wokół paznokcia, nadaniu mu kształtu oraz nałożeniu na jego płytkę witaminowej odżywki. Manicure męski jest coraz bardziej popularnym zabiegiem, a zadbane dłonie symbolem zorganizowanych i pewnych siebie mężczyzn. Zabieg nadaje dłoniom zdrowy wygląd, a w trakcie jego trwania pozwala się odprężyć.
To zabieg, którego celem jest nadanie schludnego wyglądu męskim stopom. Polega na usunięciu ze stóp martwego naskórka poprzez wykonanie peelingu oraz usunięciu zrogowaceń. Skórki wokół paznokci są wycinane, paznokciom nadaje się odpowiedni kształt, a na koniec maluje je witaminową odżywką. Po takim zabiegu skóra na stopach jest naturalnie miękka, nawilżona i wygląda zdrowo. Zabieg poprawia wygląd, a w trakcie jego trwania pozwala się odprężyć.
Strzyżenie wykonywane jest przy użyciu maszynki oraz nożyczek fryzjerskich. W skład usługi wchodzi również mycie włosów oraz porada fryzjerska. W doborze fryzury może pomóc specjalista lub może zostać wykonana według upodobań klienta.
Strzyżenie wykonywane jest przy użyciu maszynki oraz nożyczek fryzjerskich. W skład usługi wchodzi również mycie włosów oraz COVER - czyli delikatna koloryzacja z pielęgnacją włosów. Zabieg polecany jest mężczyznom chcącym przykryć siwe włosy.
Obejmuje wyłącznie strzyżenie maszynką.