Stylizacja brwi i rzęs admin

Stylizacja brwi i rzęs

Henna to jeden z najpopularniejszych sposobów koloryzacji brwi i rzęs. Bez wątpienia jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zawsze wyglądać zjawiskowo, ale niekoniecznie chcą przed każdym wyjściem z domu spędzać dużo czasu przed lustrem. Dlatego w Studiu Urody 2k wspomniany zabieg stanowi jedną z najważniejszych pozycji, jeśli chodzi o zabiegi dedykowane rzęsom oraz brwiom.

Czas pożegnać się z poprawianiem brwi, kruszeniem się tuszu i rozmazanym makijażem. Koloryzacja za pomocą henny to bardzo szybki, prosty i bezpieczny zabieg, którego efektami będą mogli Państwo cieszyć się nawet przez kilka tygodni. Wszelkie obawy mówiące o tym, że zabieg źle wpłynie na stan brwi lub rzęs należy odłożyć na bok. Henna to naturalny barwnik, który posiada właściwości pielęgnacyjne, a więc sprawia, że brwi i rzęsy stają się mocniejsze i odżywione. Po wykonaniu koloryzacji wydają się one gęstsze, dłuższe i bardziej widoczne, a uzyskany kolor może utrzymywać swoją głębię nawet do czterech tygodni. Ponadto henna pomaga podkreślić oprawę oczu i je wyeksponować oraz wzmocnić spojrzenie. Przyciemnienie brwi przy jej użyciu nadaje im atrakcyjny kształt, jako że wydobywa jasne, niewidoczne włoski i umożliwia łatwe zakrycie ubytków i prześwitów. Efekt jest naturalny i bardzo trwały.

Nasz salon urody oferuje zabiegi koloryzacji henną w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy, że pod okiem naszych specjalistów Państwa rzęsy oraz brwi zyskają nowy, estetyczny i atrakcyjny wygląd, który podkreśli urodę.

Stylizacja brwi i rzęs - Cennik

Koloryzacja za pomocą henny to bardzo szybki, prosty i bezpieczny zabieg, polegający na zafarbowaniu włosków brwi przy użyciu naturalnego barwnika. Dzięki takiemu zabiegowi brwi są wyraźniejsze, nadają kształt buzi oraz podkreślają oczy.
Klasyczna regulacja brwi przy użyciu pęsety.
Koloryzacja za pomocą henny to bardzo szybki, prosty i bezpieczny zabieg, polegający na zafarbowaniu rzęs przy użyciu naturalnego barwnika. Dzięki takiemu zabiegowi rzęsy są bardziej widoczne, wydają się dłuższe i dodają świeżości spojrzeniu.
Regulacja brwi przy użyciu ciepłego wosku.
Koloryzacja za pomocą henny to bardzo szybki, prosty i bezpieczny zabieg, polegający na zafarbowaniu włosków brwi przy użyciu naturalnego barwnika. Henna barwnik roślinny pochodzący z liści i pędów lawsonii bezbronnej. W celu uzyskania henny, proszkuje się lawsonię i łączy z sokiem z cytryny, goździkami lub zmieloną kawą. Po kilkunastu godzinach otrzymujemy substancję barwiącą. Zabieg henny zawiera także regulację brwi pęsetą lub woskiem.
Koloryzacja za pomocą henny to bardzo szybki, prosty i bezpieczny zabieg, polegający na zafarbowaniu włosków brwi i rzęs przy użyciu naturalnego barwnika. Henna barwnik roślinny pochodzący z liści i pędów lawsonii bezbronnej. W celu uzyskania henny, proszkuje się lawsonię i łączy z sokiem z cytryny, goździkami lub zmieloną kawą. Po kilkunastu godzinach otrzymujemy substancję barwiącą Zabieg henny zawiera także regulację brwi pęsetą lub woskiem.