Stylizacja brwi i rzęs admin

Stylizacja brwi i rzęs

Henna to jeden z najpopularniejszych sposobów koloryzacji brwi i rzęs. Bez wątpienia jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zawsze wyglądać zjawiskowo, ale niekoniecznie chcą przed każdym wyjściem z domu spędzać dużo czasu przed lustrem. Dlatego w Studiu Urody 2k wspomniany zabieg stanowi jedną z najważniejszych pozycji, jeśli chodzi o zabiegi dedykowane rzęsom oraz brwiom.

Czas pożegnać się z poprawianiem brwi, kruszeniem się tuszu i rozmazanym makijażem. Koloryzacja za pomocą henny to bardzo szybki, prosty i bezpieczny zabieg, którego efektami będą mogli Państwo cieszyć się nawet przez kilka tygodni. Wszelkie obawy mówiące o tym, że zabieg źle wpłynie na stan brwi lub rzęs należy odłożyć na bok. Henna to naturalny barwnik, który posiada właściwości pielęgnacyjne, a więc sprawia, że brwi i rzęsy stają się mocniejsze i odżywione. Po wykonaniu koloryzacji wydają się one gęstsze, dłuższe i bardziej widoczne, a uzyskany kolor może utrzymywać swoją głębię nawet do czterech tygodni. Ponadto henna pomaga podkreślić oprawę oczu i je wyeksponować oraz wzmocnić spojrzenie. Przyciemnienie brwi przy jej użyciu nadaje im atrakcyjny kształt, jako że wydobywa jasne, niewidoczne włoski i umożliwia łatwe zakrycie ubytków i prześwitów. Efekt jest naturalny i bardzo trwały.

Nasz salon urody oferuje zabiegi koloryzacji henną w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy, że pod okiem naszych specjalistów Państwa rzęsy oraz brwi zyskają nowy, estetyczny i atrakcyjny wygląd, który podkreśli urodę.

Stylizacja brwi i rzęs - Cennik

Koloryzacja za pomocą henny to bardzo szybki, prosty i bezpieczny zabieg, polegający na zafarbowaniu włosków brwi przy użyciu naturalnego barwnika.
Klasyczna regulacja brwi przy użyciu pęsety.
Koloryzacja za pomocą henny to bardzo szybki, prosty i bezpieczny zabieg, polegający na zafarbowaniu rzęs przy użyciu naturalnego barwnika.
Regulacja brwi przy użyciu ciepłego wosku.